Mesaj gönder
Ana sayfa

SMARTWEIGH INSTRUMENT CO.,LTD Fabrika turu

Sertifika
Çin SMARTWEIGH INSTRUMENT CO.,LTD Sertifikalar
Çin SMARTWEIGH INSTRUMENT CO.,LTD Sertifikalar
Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  1. Hammadde CNC istenen şekli kesme

  2. Bükme makinesi (maksimum katlanabilir 10mm U şeklinde kirişler)

  3. Ön montaj (ön kavrama)

  4. Tamamen mühürlenmiş kaynak, otomatik olarak daha traightly, düzgün, güzel ve profesyonel olan kaynak.

  5. Platformun düz ve seviyesini ayarlamak için atölyemizde önceden monte edin, platformun nakliyeden önce deforme olmamasını sağlayın.

  6. Bilyalı Patlatma, Kamyon terazilerinin platformlardaki çapakları, diyaframları, pas ve yüzey kirleticilerini kısmen kaplanmış bir yüzeyden çıkarmasına ve kaplama için gelişmiş bir yüzey profili sağlamasına yardımcı olur.

  7. Boyama Odası dışardan izole edilen boyama işlemine yardımcı olur, kirliliği azaltmaya yardımcı olur ve 100 ℃ pişirme boyası işlemi, terazilerin daha temiz, pürüzsüz ve güzel olan platformların yüzeyine daha parlak ve yapışkan bir şekilde boyamasını sağlar .

  8. göndermeden önce Önceden satış ve kurulum, müşterilerin arayabilir sağlamak, kurulum ve ikinci kalibrasyon gerek doğrudan kullanın.

  9. Konteynır veya Kamyonlarla Taşımacılık, profesyonel nakliyecilere ve lojistik ekiplere sahibiz, kamyonları, konteynırları, izin belgelerini ve hatta DDP şartlarını ayarlamanıza yardımcı olur, bu gibi şeyler için zaman kazanmanıza yardımcı olur,

 • OEM / ODM
  Çizim, resim ve ürünlerin daha fazla detayını sunabildiğiniz sürece, hem OEM hem de ODM üretimini kabul ediyoruz, istediğiniz en iyi ürünleri özelleştirebiliriz. Farklı ürünlerin müşterileri için kamyon kantarı kantarları, kantarlar, endüstriyel zemin tartı kantarları, tezgah kantarı kantarları, vinç kancası kantarları ve yük hücreleri, yük sensörleri, göstergeler, kontrolörler vb. Rusya, Avustralya, Japonya, Kore ve benzeri gibi birçok farklı ülkeye. Kesinlikle OEM ve ODM üretimi yapmak için gücümüz var. En önemli nokta, uzun yıllar boyunca birçok ünlü marka şirketinin Mettler Toledo, Balancia, Avery-Tronix'in dökümhanesi olduğumuz ve her zaman güvenlerini kazandığımızdır. Neden iş yapmıyoruz?

İletişim bilgileri
SMARTWEIGH INSTRUMENT CO.,LTD

İlgili kişi: Mrs. Shirley

Tel: +86-15851932889

Faks: 86-519-68781609

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)