Mesaj gönder
Ana sayfa

SMARTWEIGH INSTRUMENT CO.,LTD

şirket Profili

SMARTWEIGH INSTRUMENT CO., LTD, Çin'in en büyük üreticilerinden ve ihracatçılarından biri olan 15 yılı aşkın bir süredir kurulmuştur.Atölyemiz 20.000 metrekarelik bir alanı kaplıyor ve çok uygun ve güzel bir şehir olan Changzhou'da bulunuyor, Şangay'a yakın ve yüksek hızlı trenle sadece bir saat sürüyor.

 

Firmamız ürün kalitesini ve üretim verimliliğini artırmamıza yardımcı olmak için Bükme makinesi, ön ark makinesi, kesme makinesi, otomatik kaynakçı, otomatik kaynak robotu, plasama kesme makinesi ve pişirme paiting odası gibi gelişmiş üretim ekipmanlarına sahiptir. teknisyen ekibi ve tasarım ekibi.Birçok ürüne patent uygulanmıştır.

 

Gelişmiş test ekipmanları, teknik elemanlar ve zengin deneyimler altında, yüksek nitelikli kamyon kaleleri, platform kantarları, tezgah kantarları, vinç kantarları, otoyol dingil kantarları ile indikatör ve yük hücresi gibi yedek parçaları ürettik.RUSYA, KSA, ABD, İngiltere, HOLLANDA, İSPANYA, İTALYA vb. Birçok farklı ülkeye ihracat yaptık, kaliteli ve zamanında teslimatımız tüm dünyada 200'den fazla uzun vadeli distribütörün ilgisini çekti.

Yıllık ihracat tahsilat tutarımız yaklaşık 5000.000 ila 10000.000 ABD Doları tutarındadır, bunların arasında yabancı demiryolu, karayolu ve devlet projemiz çoğunluktadır.Bu arada, hem ODM hem de OEM tasarımını da sağlayabiliriz.

 

Firmamız ürünlerimiz için ISO 9001, CE, SGS, OIML sertifikalarına sahiptir, tüm tartı terazileri

Sevkiyattan önce önceden kalibre edildi. Kurulduğumuz günden beri "Kalite önce gelir ve teknoloji üretkenliği belirler" ruhunu belirledik ve 15 yılı aşkın süredir bundan faydalandık ve sessizce harikayız.

 

Giderek daha fazla harikalar ve parlak bir gelecek SMARTWEIGH tarafından yaratılacak!

 

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
2000 yılında, Changzhou Hengcheng Tartı Equipment Co, Ltd kuruldu ve "Hope" yerli ticari markası olsun.

Şirketimiz 2001 yılında dış ticaret için "SMARTWEIG INSTRUMENT CO., LTD" alt şirketini kurmuş ve "SMARTWEIGH" ticari markasını aldık.


2002 yılında, 100 tonluk taşıt kantarı ve zemin kantarı, elektronik vinç kantarı için onay sertifikası ve üretim lisansını başarıyla aldı ve “HOPE” “SMARTWEIGH” serisini üretmek üzere Zhonglou Bölgesi'nde bir üretim tesisi kurmak için 1.88 milyon yatırım yaptı. elektronik kamyon kantarları. Tüm dünyadaki müşterilere ve distribütörlere kaliteli ürün ve hizmetler sundu.

2006 yılında ISO9001 kalite yönetim sistemi belgesini aldı. 2006 yılında, firmamız başarıyla yüklenen en büyük 200T dijital elektronik araç ölçeğini sundu. SCS serisi ağır yük taşıt kantarı ulusal enstrümantasyon patlamaya dayanıklı güvenlik denetleme ve inceleme istasyonunun kabulünü aştı ve dijital kantar çözümlerinin patlamaya karşı dayanıklı sertifikasını başarıyla aldı.


2013 yılında, değerli metal endüstrisinde yaygın olarak kullanılan büyük tonajlı yüksek hassasiyetli tampon skalasını başlattık ve bir buluş sertifikası ve beş faydalı model patent sertifikası aldık.


Mart 2015'te firmamız katılımsız tartım yönetim sistemi ve kantitatif yükleme sistemini başarıyla başlattı.
Eylül 2015'te, firmamız yeni nesil dış ticaret bölünmüş tip kamyon ağırlık ölçeği serisi başlattı.


2017 Mart ayında paketleme terazileri ve otomatik dozajlama sistemi serisini başlattık. Nisan 2017'de, şirketimiz yedek tartı yönetimi sistemini başarıyla başlattı. Temmuz 2017'de firmamız, kimyasal ve atıktan enerji tesisleri gibi aşındırıcı ortamlara uygun tüm çimento yapıları için tartı platformunu başlattı. Eylül 2017'de, firmamız yerel altın serisi yüksek hassasiyetli Ioad sensörünü piyasaya sürdü.


2018'de, 18 Ağustos'ta, “P” serisi ince tartı ürünleri piyasaya sürüldü. Orijinal ürünleri geliştirdik ve PSL serisi dökme malzemeleri ve beşinci nesil yeni yapı FSG-300T yüksek hassasiyetli büyük tonajlı elektronik taşıt kantarı ve yeni akıllıları piyasaya sürdük. Tartı sistemi.

SMARTWEIGH INSTRUMENT CO.,LTD SMARTWEIGH INSTRUMENT CO.,LTD SMARTWEIGH INSTRUMENT CO.,LTD SMARTWEIGH INSTRUMENT CO.,LTD SMARTWEIGH INSTRUMENT CO.,LTD SMARTWEIGH INSTRUMENT CO.,LTD
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : SMARTWEIGH

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 500-1000

Yıl kurulan : 2005

İhracat p.c : 90% - 100%

Agent of famous brand: Metter Toledo , HBM

OEM & ODM: both supplied

Certificate: CE, ISO9001-2008

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin SMARTWEIGH INSTRUMENT CO.,LTD Sertifikalar Çin SMARTWEIGH INSTRUMENT CO.,LTD Sertifikalar Çin SMARTWEIGH INSTRUMENT CO.,LTD Sertifikalar Çin SMARTWEIGH INSTRUMENT CO.,LTD Sertifikalar